Kovovýroba

Ponúkame zákazkovú kovovýrobu a obrabanie kovov

Výrobná ponuka

 • Obrábanie kovov - Využívame trieskové obrábanie kovových odliatkov. Naše výrobné kapacity a kvalitné zariadenia nám umožňujú sústruženie, frézovanie, vŕtanie. Vyrábame náhradné kovové diely pre malosériovú, strednesériovú aj kusovú výrobu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. V našej ponuke nájdete čapy, púzdra, skrutky, konzoly, navárky, hriadele, výstuhy, príruby, veká, kryty a iné diely, vyrobené z ocele, hliníka, medi a bronzu.

 • Kovovýroba - Medzi naše fianálne výrobky patria:

  Šneky do závitkových (šnekových) dopravníkov - vyrábané metódou zakružovania a metódov zvárania segmetvo. V závislosti od medtódy je možné vyrabať snekovice z rôždných materiálov ako konštrukčná oceľ či nerez (INOX).
  sneky

  Brity pre snehové radlice - kovové - nami vyrábané brity sú podľa použitia materiálov: liatinové odliatky s častou odolnu na mechanické opotrebenie, oceľové zvárané s častou odolnu na mechanické opotrebenie a mäkké oceľové brity. Brity v našom portfóliu sú priamo na snehové radlice podľa typu, prípadne vyrábame aj podľa požiadavky zakazníka.


  Brity pre snehové radlice - nekovové - nami vyrábané brity sú podľa použitia, vyrabané z materiálov guma alebo polyuretán. Brity v našom portfóliu sú priamo na snehové radlice podľa typu, prípadne vyrábame aj podľa požiadavky zákazníka.
  brit_guma
  prislušenstvo k britom na snehové radlice
  kefy na zametacie zariadenia - kefy v našom portfóliu sú priamo pre zametacie zariadenie podľa typu, prípadne vyrábame aj podľa požiadavky zákazníka.


  snéhova radlice - príslušenstvo

 •       

 • ďalšie vyrábanie súčasti